Spotkanie z pieskiem policyjnym

7 października w naszym Przedszkolu odbyło się kolejne spotkanie z funkcjonariuszami Policji tym razem przybyli oni z posiłkami. 

Pani Policjantka przypomniała nam o najważniejszych zasadach związanych z bezpieczeństwem, pokazała nam policyjną maskotkę i wręczyła odblaski. 
Panowie z Policji zaprezentowali dzieciom swój radiowóz i motocykl, na którym przyjechał jeden z nich. Mogliśmy nie tylko dowiedzieć się jak szybko można złapać złodzieja ścigając go na motorze, ale i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie na policyjnym motocyklu. Ostatnią atrakcja przygotowaną przez funkcjonariuszy był ich towarzysz – pies. Jego właściciel wyjaśnił nam na czym polega jego praca i jak powinniśmy się zachować widząc obcego psa.

Spotkanie z funkcjonariuszami policji oraz pieskiem policyjnym – galeria

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *