Programy obowiązujące w przedszkolu

Zestaw programów wychowania przedszkolnego oraz innowacje obowiązujący w roku szkolnym  2023/2024 w Publicznym Przedszkolu w Kobiernicach

• PPK-ce/1/2023/2024 −  „Program wychowania przedszkolnego”. Wiesława Żaba –  Żabińska, Wioletta Majewska, Renata Paździo. Wydawnictwo:  MAC EDUKACJA  2019.
  • PPK-ce/2/2023/2024  – „Dziecięca matematyka” Program dla przedszkoli, klas zerowych, przedszkoli integracyjnych. E. Gruszczyk – Kolczyńska, E. Zielińska. Wydawnictwo WSiP 2008.
  • PPK-ce/3/2023/2024   – „Kocham dobrego Boga”  Program nauczania religii rzymskokatolickej w przedszkolach i szkołach- Komisja Wychowania Katolickiego, Kielce.

Innowacje:

• “Technologia informacyjna/komunikacyjna w przedszkolu”  U. Michalak, M. Mydlarz
  • “Podróż w świat instrumentów” U. Łaciak
  • Zabawy Sensoplastyczne dla dzieci” A. Dziedzic