Krasnoludki

Czwartek–

GALERIA ZDJĘĆ SZKOLNY 2019/2020

24.03.2020 Wtorek

“Wiosenny piknik” – opowiadanie. Przeczytajcie opowiadanie a następnie wykonajcie karty pracy zgodnie z treścią tekstu.

“Klucz żurawi” – piosenka. Posłuchajcie piosenki, porozmawiajcie na temat jej treści a następnie pokolorujcie Panią Wiosnę w oparciu o treść piosenki.

Pani Władzia zachęca was teraz do porusznia się . Wstajemy i ruszamy się 🙂

Zabawa ” Głowa ramiona kolana pięty “

23. 03 . 2020 Poniedziałek

Początkiem miesiąca marca na zajęciach języka angielskiego wprowadzaliśmy słownictwo związane z domem – pomieszczenia i niektóre meble, sprzęty. W załączniku przesyłamy ćwiczenia utrwalające materiał.

Drodzy rodzice. Wysyłamy nagranie piosenki, której dzieci uczyły się w przedszkolu. Prosimy o słuchanie jej razem z dziećmi, aby się z nią obsłuchać. Mamy nadzieję, że będzie nam dane oficjalnie przywitać WIOSNĘ w przedszkolu. https://www.youtube.com/watch?v=4dJqNSI821E

kolowanka

Drodzy Rodzice !!!

Czekając na powrót do przedszkola, postanowiłyśmy  podsunąć Wam  pomysły na zajęcia z dziećmi . Od dziś będziemy przesyłać gotowe do pobrania kolorowani, karta pracy, linki do fajnych stronek. Zapraszamy do wspólnej zabawy . Niech ten pobyt naszych przedszkolaków w domu zostanie pożytecznie wykorzystany , a Wy Rodzice znajdziecie może ” chwilkę dla siebie “Powodzenia 🙂

Karty Pracy do pobrania :

motylek

wiosna

ptaszek

Andrzejki – 29.11.2019

Urodzinki Listopad – W listopadzie naszym solenizantem był KAJTUŚ. Wszystkiego najlepszego.

Dzień Pluszowego Misia – 25.11.2019

PROJEKT „Piękna Nasza Polska Cała” – W ramach projektu pt.: „Piękna Nasza Polska Cała” w dniu 12.10.2019r. dzieci zostały zapoznane  z owocami egzotycznymi. Miały możliwość dotknięcia prezentowanych owoców, jak również ich degustacji.

Spotkanie z policjantami z Komendy w Bielsku-Białej  – W dniu 10.10.2019r. w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie z policjantami z Komendy Głównej Policji w Bielsku-Białej. Zostały utrwalone podstawowe zasady ruchu drogowego oraz bezpieczeństwa na drodze. Atrakcją był policyjny motocykl oraz spotkanie z psem policyjnym. Dodatkowo dzieci przypomiały sobie zasady przechodzenia przez jezdnię.

Dzień uśmiechu  W dniu 4 października obchodziliśmy w naszej grupie Dzień Uśmiechu. Dzieci ubrane na żółto, ze znaczkami uśmiechniętej buźki doskonale bawiły się w tym dniu. Krasnoludki poznały historię tego święta, układy puzzle, zajadały z uśmiechem na twarzy kawałki cytryny i tańczyły taniec szczęścia.

Wycieczka na Rondo z Panem Policjantem – W dniu 23 września razem z grupą Biedronek i Misiów wybraliśmy się na wycieczkę na Rondo w Kobiernicach. Towarzyszył nam Pan Policjant, Pan Dzielnicowy Jarosław Dwornik. Przypomniał nam zasady ruchu drogowego oraz zasady poruszania się po drodze.

ROK SZKOLNY 2018/2019

Urodzinki czerwiec– W tym miesiącu świętowaliśmy urodzinki Milenki, której jeszcze raz życzymy wszystkiego dobrego i wiele uśmiechu.

Urodzinki maj – w maju urodzinki obchodziły Nadia i Emilka . Dziewczynkom życzymy STO LAT !!!!

Urodzinki kwiecień–  w kwietniu swoje 5 –  urodzinki obchodzili :Lenka , Piotruś i Kornelka . Solenizantom życzymy wszystkiego najlepszego !!!!

Urodzinki marzec

Zajęcia otwarte z Rodzicami

Urodzinki luty

Urodzinki styczeń