Atrakcje dla dzieci

Dyrektor Publicznego Przedszkola informuje, że :

  • W dniu 16 września br.( czwartek)  po śniadaniu ─ o godz. 9:30 ─ grupa „Biedronek” uda się do Szkoły Językowej w Kętach na zajęcia języka angielskiego i robotyki – powrót do przedszkola  ok. godz. 11:30.
  • W tym samym dniu  po obiedzie  ─  o godz. 12:30 pojadą do w/w Szkoły dzieci z grupy „Jagódki” ─ powrót do przedszkola ok. godz. 14:00.
  • W dniu 21 września br. ( wtorek) w to samo miejsce  ─   w godzinach dopołudniowych uda się grupa „Motylki”, a następnie po obiedzie pojadą dzieci z grupy „Pszczółki” ─ wyjazd i powrót ─ jak powyżej.

Natomiast w dniu 22 września br. ( środa) wszystkie dzieci wezmą udział w spektaklu teatralnym

„Wielka wyprawa do Bajkolandii”.

I tura – grupy: Misie, Krasnoludki i Biedronki – początek przedstawienia  godz. 12:30;

II tura – grupy: Motylki, Jagódki i Pszczółki  –  początek przedstawienia  godz. 13:15.