Wyniki konkursu pt. “Ozdoba choinkowa w dawnym stylu”

Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczny pt. “Ozdoba choinkowa w dawnym stylu” został rozstrzygnięty! Otrzymaliśmy od Was 42 prace konkursowe. 

Celem konkursu było  propagowanie tradycji związanej ze świętami bożonarodzeniowymi oraz pobudzanie wyobraźni oraz inwencji twórczej dziecka i rodziców.

Z przyjemnością oglądaliśmy kreatywne pomysły młodych uczestników. Mamy nadzieję, że dzieci dalej będą rozwijać plastyczną twórczość. Takiej kreatywności możemy im tylko pozazdrościć!

Po długich naradach jury konkursowe postanowiło wybrać trzy zwycięskie prace w młodszej kategorii wiekowej (grupy Misie, Krasnoludki, Motylki i Biedronki) oraz sześć prac w starszej grupie wiekowej (Jagódki oraz Pszczółki).  

Przy ocenie prac były brane pod uwagę następujące kryteria:

  1. Wkład dziecka w wykonaną pracę;
  2. Oryginalny pomysł oraz zgodność z tematem;
  3. Estetykę wykonania pracy.

Oto lista zwycięzców:

Kategoria dzieci młodsze:

I miejsce: Wojciech Witkowski

II miejsce: Amelka Mrzygłód

III miejsce: Apolonia Gibas

 

Kategoria dzieci starsze:

I miejsce: Marysia Napióra

II miejsce: Franciszek Gibas

III miejsce: Mateusz Sadlik, Oliwier Gryc

Wyróżnienia otrzymują: Maja Handzlik, Kamilka Górska

 

Ponadto gratulację otrzymują: Janek Napióra, Antoś Koczar, Gabrysia Herl, Jakub Pielesz, Szymon Kryska, Leon Kurdziel, Tymoteusz Pawiński, Karol Madejka, Julia Grabska, Lena Naglik, Daniel Herl, Igor Dudziak, Klaudia Wiercimak, Gracjan Fabia, Martyna Pyrda, Piotr Pielesz, Karol Pławecki, Jowita Koczar, Amelia Sanetra, Leon Pawiński, Xavier Wojnar, Michał Fujawa, Stanisław Szemla, Marysia Drabek, Natalia Górowicz, Patrycja Parcia, Natalia Stwora, Leon Kaczmarczyk, Nikolka Ziółkowska, Aleksander Ćwiklak, Hanna Ślęk, Kacper Dudziak, Stefania Bryzek

 

Bardzo dziękujemy za udział wszystkim dzieciom oraz ich rodzicom!