Wycieczka

WYCIECZKA DO SUŁKOWIC BOLĘCINA

W czwartek 21 maja
grupy: Jagódki i Pszczółki
pojadą do obserwatorium astronomicznego.
Wyjazd z przedszkola o godz. 9:50.

Powrót na obiad ok. godz. 13:00.

Prosimy, aby każde dziecko miało (pusty)
plecak ponieważ będą miały zapewniony indywidualny prowiant, 

oraz odzież wierzchnią i buty sportowe.

Jeżeli dziecko cierpi na chorobę lokomocyjną, prosimy tę dolegliwość zgłosić wychowawcy grupy.