WYCIECZKA DO SUŁKOWIC BOLĘCINA
W czwartek 21 maja
grupy: Jagódki i Pszczółki
pojadą do obserwatorium astronomicznego.
Wyjazd z przedszkola o godz. 9:50.
Powrót na obiad ok. godz. 13:00.
Prosimy, aby każde dziecko miało (pusty)
plecak ponieważ będą miały zapewniony indywidualny prowiant,
oraz odzież wierzchnią i buty sportowe.
Jeżeli dziecko cierpi na chorobę lokomocyjną, prosimy tę dolegliwość zgłosić wychowawcy grupy.




