Dyrekcja, Zarząd Rady Rodziców,Pracownicy Przedszkola i Dzieci

składają

serdeczne  podziękowania wszystkim

Rodzicom i Sponsorom

za życzliwość, pomoc i wsparcie naszych działań   w organizacji

kiermaszu bożonarodzeniowego, kiermaszu kościelnego,

Jasełek, Dnia Babci i Dziadka,

oraz  Balu  Karnawałowego dla dzieci.

To dzięki Państwa ofiarności mogliśmy  przeprowadzić  wspaniałe imprezy, z których dochód pomoże uatrakcyjnić czas pobytu naszych wychowanków w Przedszkolu  poprzez zakup sprzętu, pomocy dydaktycznych, zabawek  oraz wyjazdów kulturalnych i rekreacyjnych poza teren placówki.

Szczególnie dziękujemy wszystkim Mamusiom naszych wychowanków za wspaniałe wypieki, które uświetniły                                 w/w przedsięwzięcia i uroczystości środowiskowe.

Jesteśmy bardzo wdzięczni tym Rodzicom, którzy bezinteresownie pomagali  w obsłudze zaproszonych gości podczas biesiad z Babciami  i Dziadziusiami oraz  przy krojeniu wypieków przed
Zabawą Karnawałową dla Dzieci.

Serdecznie dziękujemy :

Księdzu Administratorowi Markowi Pszczółka

za możliwość sprzedaży ciast na terenie Kościoła Parafialnego i organizację Jasełek w Sali Teatralnej.

Panu Marianowi Gniłka za udostępnienie sali w Domu Kultury w Kobiernicach oraz  Pani Irenie Rybarskiej
za pomoc w przygotowaniu sali  do naszych imprez okolicznościowych.

Kołu Gospodyń Wiejskich w Kobiernicach

za możliwość korzystania z zastawy stołowej.