Dzień nauczyciela

Galeria zdjęć

Występ z okazji Dnia Edukacji Narodowej przygotowała grupa „Biedronek” (5 latki) wraz z wychowawcami: Lucyną Drabek i Kingą Małecką. Dzieci przedstawiły interpretację opowiadanie Hanny Łochockiej pt. „Jak wróbelek Elemelek w szkole uczył się literek”, które stanowiło część widowiska.

Dzieci przebrane za ptaki zasiadły w „szkolnych ławkach” i z wielkim przejęciem i zaangażowaniem zagrały, najlepiej jak umiały, jedną z przygód swojego ulubieńca – wróbelka Elemelka, złożyły życzenia wszystkim pracownikom placówki, zaśpiewały a na koniec także zatańczyły. Za występ zostały nagrodzone burzą oklasków.

Na scenie zaprezentowały się: sowa- nauczycielka, dzięcioł- dyrektor szkoły, wróbelek Elemelek- uczeń, oraz cała gromada przeróżnego ptactwa: dudek, sikorki, gawrony, jaskółki, kukułki, gołąb, wilga, oraz narratorzy.