Jagódki

Zapraszamy rodziców dzieci grupy „Jagódki” do przedszkola po odbiór ćwiczeń uzupełniających „Nauka czytania, pisania i liczenia – Kolorowy start” (książka koloru różowego) w dniu 23.03.2020r. w godzinach od 9.30 do 10.30 w przedsionku korytarza przedszkola. W wyżej wymienionych ćwiczeniach proszę uzupełnić następujące strony:
1-21,
33-51,
48-61,
64-90.
          Ponadto zostaną przygotowane karty pracy dla dzieci, które były nieobecne z powodu choroby.
Rodzice będą mogli również zabrać książkę „Czytanka” do utrwalania umiejętności czytania w zakresie poznanych liter.
         W związku z zaistniałą sytuacją prosimy o zachowanie bezpiecznej odległości co najmniej 1 metra w kolejce po ćwiczenia. Rodzice, którzy nie będą mogli odebrać ćwiczeń w wyznaczonym dniu mogą to zrobić w dniu następnych w tych samych godzinach.
Nauczycielki grupy