Edu-Przedszkole

Drodzy Rodzice!

Aby urozmaić naszym Przedszkolakom czas , który przymusowo muszą spędzać w domu, będziemy przesyłać Państwu propozycje zajęć i zabaw , również  zadań terapeutycznych. Niech ten czas pobytu w domu zostanie  dobrze wykorzystany przez nasze dzieci.

Uruchomiliśmy platformę, która ułatwi kontakt między rodzicami i nauczycielami. Państwo otrzymają loginy do  naszego serwisu edukacyjnego na swój adres e- mail.

W tym tygodniu będziemy poznawać  pierwsze zwiastuny wiosny ( m.in. kwiaty, przylot ptaków, owady).

Dlatego wszystkie propozycje zajęć i zabaw zamieszczane na platformie edu–przedszkole.pl  będą związane z tą piękną porą roku.

Życzymy Wam dużo zdrowia i radości. Mamy nadzieję, że ten trudny dla nas wszystkich czas niedługo się skończy.  I znów spotkamy się w naszym Przedszkolu, które już z utęsknieniem czeka na swoich wychowanków.

Dyrektor,
Bożena Mysłajek