Święto pieczonego ziemniaka w grupie Jagódek

29 września wraz z rodzicami obchodziliśmy „Święto Pieczonego Ziemniaka”. Zabawę rozpoczęliśmy od podzielenia się na drużyny. Brały one udział w konkurencjach: zbieranie ziemniaków na czas, rzucanie ziemniakami do celu, obieranie ziemniaków, slalom
z ziemniakami. Ostatnią konkurencją, która sprawiła wszystkim uczestnikom wiele radości było przeciąganie liny. Po zawodach sportowych rozpoczęliśmy wykonywanie „ziemniaczanych ludzików”. Dzieci i rodzice stworzyli kolorowe i zabawne postacie oraz zwierzęta.
Na zakończenie spotkania wszyscy uczestnicy zasiedli do stolików w celu degustacji ziemniaków pieczonych w ognisku. Pobyt na świeżym powietrzu zrobił swoje. Apetyt dopisywał zarówno dzieciom, jak i dorosłym.

Dziękujemy Wszystkim uczestnikom za przybycie, pomoc w organizacji spotkania oraz wesołą zabawę przy ognisku.

Zapraszam do obejrzenia zdjęć!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *