Atrakcje dla dzieci

Dyrekcja i Rada Rodziców informuje, że:

1. W dniu 1 czerwca br.  z okazji   Dnia Dziecka  w ogrodzie przedszkolnym  ( o ile będzie  sprzyjająca  aura pogodowa) nasze Przedszkolaki będą miały zorganizowane zabawy  z udziałem animatorów IDEAEventS z Bielska-Białej .

W tym dniu Dzieciaczki będą miały zapewnioną aktywność ruchową na dmuchańcach oraz  będą mogły do woli delektować się popcornem i watą cukrową na patyku.

2. W dniu 8 czerwca br. na placówce będziemy gościć Kino Soniczne. Każda z grup weźmie udział wybranym przez Przedszkolaków seansie filmowym np. „Na dnie oceanu”,     „W dżungli”   lub „W kosmosie”.

3. W dniu 15 czerwca  br. –   Dzieci wezmą udział   w przejażdżce  Ciuchcią Beskidzką  po okolicach  naszej Małej Ojczyzny ( Gminy Porąbka).

4. W ostatnim tygodniu roku szkolnego  – zaprosimy poszczególne grupy do Karczmy Krakowskiej na degustację deserków lodowych.

5. Uroczyste zakończenie roku szkolnego  i pożegnanie Starszaków będzie miało miejsce w dniu 25 czerwca br. w godzinach dopołudniowych.                                                                                        

Czy to wydarzenie będzie uroczystością wewnętrzną czy zewnętrzną  na powietrzu z udziałem rodziców, uzależnione będzie od pogody i rekomendacji epidemicznych GIS i MEN.