Spotkanie ze stomatologiem

22 maja grupy: Biedronki, Motylki, Jagódki oraz Pszczółki będą uczestniczyć w zajęciach edukacyjnych ze stomatologiem w ramach rządowego projektu
„Koalicja na rzecz higieny jamy ustnej”

Celem projektu jest:

  • Wzrost świadomości społecznej na temat profilaktyki próchnicy i chorób przyzębia.
  • Kształtowanie właściwych nawyków higienicznych u dzieci od najmłodszych lat.
  • Wprowadzenie stałej edukacji stomatologicznej w placówkach oświatowych.