Spotkanie z policjantami

28.09.2016 roku na nasze zaproszenie do Przedszkola Publicznego w Kobiernicach przybyli funkcjonariusze policji z pobliskiego Komisariatu.

O godzinie 10.00 na placu przedszkola odbyło się spotkanie wszystkich grup z przedstawicielami policji. Po przywitaniu gości uczestniczyliśmy w prelekcji dotyczącej zasad bezpieczeństwa w przedszkolu, w domu i na drodze. Dowiedzieliśmy się jaki sprzęt mają ze sobą policjanci i kiedy mogą go użyć.

Każda z grup razem z policjantem udała się na przejście dla pieszych. Funkcjonariusze policji ostrzegali nadjeżdżające samochody przed wkroczeniem na jezdnię przedszkolaków.

Kiedy wszystkie grupy były już w przedszkolu. Policjanci wręczyli dzieciom odblaski. Dzieci natomiast wręczyły Policjantom podziękowanie w postaci przygotowanych laurek.

W spotkaniu uczestniczyło 6 oddziałów przedszkolnych. Spotkanie przebiegło sprawnie i w miłej atmosferze.

Zapraszam do obejrzenia zdjęć!!