Olimpiada Sportowa w Publicznym Przedszkolu w Kobiernicach .

Dnia 27 marca 2017 roku odbyła się w ogrodzie przedszkolnym pierwsza w tym roku sportowa olimpiada. W sportowej rywalizacji udział wzięły dwie najstarsze grupy :Jagodki i Pszczółki.

Obie grupy bardzo się starały wykonując skomplikowane konkurencje tj; tor przeszkód, slalom, skoki, bieg z jajkiem na łyżce, bieg z piłką. Przez cały czas trwania zawodów obie grupy zdobywały punkty po równo i szły w tzw;” w łeb w łeb „.

Ostatecznie jednak z przewagą jednego punktu zwyciężyła grupa Pszczółek, której serdecznie gratulujemy. Obie grupy otrzymały pamiątkowe dyplomy a każdy uczestnik słodkiego lizaka aby uzupełnić węglowodany po tak wielkim wysiłku sportowym.

zdjęcia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *