Mistrzostwa w Grach Edukacyjnych

W Publicznym Przedszkolu w Kobiernicach w ramach projektu „Radosne przedszkole” zorganizowano „Mistrzostwa w grach edukacyjnych”, które zostały przygotowane i opracowane przez wychowawców grupy Pszczółki. Mistrzostwa adresowane były do dzieci uczęszczających do Publicznego Przedszkola w Kobiernicach. W mistrzostwach wzięły udział chętne dzieci z wszystkich grup.

Mistrzostwa odbyły się 2 marca dla dzieci z młodszych grup a 3 marca dla dzieci z grup starszych.

Podsumowanie mistrzostw, połączone z wręczeniem dyplomów i nagród laureatom odbyło się 14 marca.

Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni. Dyplomy wraz z nagrodami wręczyła wychowawczyni V grupy.

Podczas mistrzostw oraz w trakcie wręczania dyplomów i nagród dzieci brały udział w sesji zdjęciowej.

ZDJĘCIA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *