Galeria zdjęć 2021/2022

Spotkanie z Policjantami - 1 października odwiedzili na Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego z Bielska - Białej. Podczas spotkania dzieci zapoznały się z pracą policjantów, oglądały radiowóz oraz utrwaliły zasady ruchu drogowego.

Dzień Chłopaka- dnia 30 września obchodziliśmy w przedszkolu DZIEŃ CHŁOPAKA . Z tej okazji dziewczynki samodzielnie przygotowały drobne upominki , które później wręczyły swoim kolegom z grupy

Urodzinki sierpień - wrzesień - 24 września obchodziliśmy w przedszkolu urodzinki dzieci urodzonych w sierpniu i we wrześniu . Naszym jubilatom życzymy jeszcze raz WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO

Wycieczka do Szkoły Językowej FACE TO FACE dnia 16 i 21 września 2021 na zaproszenie Szkoły Językowej Face to Face w Kętach najstarsze grupy przedszkolne : Biedronki, Motylki, Jagódki i Pszczółki wybrały się na zajęcia z Misiem Teddy oraz zajęcia z robotyki. Przedszkolaki podczas zajęć kształtowały swoje umiejętności z języka angielskiego oraz zainteresowania z robotyki. Zajęcia były przygotowane profesjonalnie i bardzo podobały się wszystkim przedszkolakom.

Dzień Kropki w grupie Motylki - 15 września obchodzimy Międzynarodowy Dzień Kropki . Z tej okazji wszystkie Motylki uroczyście świętowały ten Dzień poprzez udział w różnych ciekawych zajęciach, zabawach, których towarzyszyła oczywiście KROPKA

Pasowanie na Przedszkolaka dnia 17 i 20 września w naszym przedszkolu odbyła się bardzo ważna uroczystość - Pasowanie na Przedszkolaka i Pasowanie na Starszaka. W tych dniach wszystkie przedszkolaki zaprezentowały swoją piosenkę grupową oraz krótki program artystyczny. Pani Dyrektor zaczarowaną kredką pasowała naszych najmłodszych wychowanków na prawdziwych i dzielnych Przedszkolaków , natomiast starsi przedszkolacy zostali pasowani na Starszaka. Na pamiatkę tych wydarzeń każde dziecko otrzymało pamiątkowy dyplom i prezencik.