1 czerwca w naszym Przedszkolu będziemy świętować

Po śniadaniu Przedszkolaki będą miały zorganizowane wesołe zajęcia w ogródku przedszkolnym z animatorem z BajaBogo Party, będzie
wata cukrowa oraz wiele innych atrakcji.
Wszystkim dzieciom życzymy udanej zabawy.




