Dzień Dziecka

1 czerwca w naszym Przedszkolu będziemy  świętować 

Po śniadaniu Przedszkolaki będą miały zorganizowane wesołe zajęcia w ogródku przedszkolnym z animatorem z BajaBogo Party, będzie
wata cukrowa oraz wiele innych atrakcji.

Wszystkim dzieciom życzymy udanej zabawy.