Bal Karnawałowy

BAL KARNAWAŁOWY

W dniu  27 STYCZNIA br. (czwartek) jest zaplanowany Bal Karnawałowy dla wszystkich  Przedszkolaków uczęszczających do naszej placówki.
Zabawa będzie zorganizowana  na terenie przedszkola, w każdej grupie wiekowej  –  przy udziale WODZIREJA, który zapewni moc atrakcji, tańców, pląsów i konkursów.

W czasie imprezy będą robione pamiątkowe zdjęcia.

Dla dzieci to również doskonała okazja do wcielenia się w ulubione bajkowe postacie.

Dlatego prosimy Rodziców o przygotowanie swym pociechom kostiumów karnawałowych i w miarę możliwości
przyprowadzenie dzieci w nich do przedszkola.

W związku z tym, że początek zabawy  będzie miał miejsce ok. godz. 9:00 – 9:15 prosimy rodziców, aby w tym dniu przyprowadzili swoje pociechy do przedszkola najpóźniej do godziny 8:00.

Wszystkim dzieciom  życzymy
wspaniałej  zabawy

Drodzy Rodzice!!!

Z okazji zbliżającego się Święta Babci i Dziadka  Przedszkolaki przygotują programy artystyczne, aby w ten sposób okazać swoim kochanym Dziadkom miłość, szacunek i przywiązanie.

Jednak  i w tym roku, ze względów epidemiologicznych, nie ma możliwości zorganizowania uroczystych spotkań  dla Seniorów na terenie placówki.

Dlatego serdecznie zapraszamy Państwa na Edu-Platformę, na którą przesłane będą przez nauczycieli poszczególnych grup wiekowych niespodzianki dla Dziadków w formie filmików.

Przygotowane upominki dla Babci i Dziadka dzieci zabiorą z przedszkola do domu.

To samo dotyczy przedstawienia Jasełkowego, które w tym roku tradycyjnie przygotowuje grupa                              „Jagódek”.