„Maska Kubusia Puchatka”

W Publicznym Przedszkolu w Kobiernicach w ramach projektu „Radosne przedszkole” został zorganizowany konkurs plastyczny pt. „Maska Kubusia Puchatka”.

Konkurs ten adresowany był do dzieci uczęszczających do Publicznego Przedszkola w Kobiernicach.

Uczestnicy wykonali maski dowolną techniką plastyczną. W konkursie wzięły udział prace indywidualne wykonane przez dziecko pod kierunkiem Rodzica. Konkurs trwał od 07.11 do 22.11. 2016 roku.

W dniu 24 listopada 2016 r. Komisja Konkursowa dokonała oceny prac plastycznych. Na konkurs wpłynęły 64 maski.

Uroczyste podsumowanie konkursu, połączone z wręczeniem nagród laureatom odbyło się 25 listopada w ramach „Światowego Dnia Pluszowego Misia”. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni atrakcyjnymi nagrodami.

Nagrody wręczył gość tego dnia Pluszowy Miś Kubuś.

Wszystkie prace zostały wyeksponowane w galerii w holu głównym przedszkola.

Galeria!!