Szpital Pediatryczny

DRODZY  RODZICE

Kontynuujemy cykl „WYCHOWANIE PRZEZ POMAGANIE”

Zachęcamy Państwa do wsparcia akcji charytatywnej dla
Szpitala Pediatrycznego w Bielsku-Białej

To miejsce, które omijamy szerokim łukiem, ale czasem, niezależnie od nas tam trafiamy i chcemy aby było ono dla nas jak najbardziej przyjazne.

Aby umilić pacjentom i ich bliskim pobyt w szpitalu, podzielmy się tym, z czego już nie korzystamy, a żal nam wyrzucić.

Dajmy więc drugie życie przedmiotom, które sprawią radość małym pacjentom,
ale i pomogą personelowi zadbać o swoich podopiecznych.

Dajmy naszym pociechom przykład dobrego serca, empatii, wrażliwości na
potrzeby innych i nauczmy, że im więcej dajemy, tym więcej otrzymujemy, w myśl powiedzenia, że „Szczęście, to jedyna rzecz, która się mnoży,
gdy się ją dzieli” ( Albert Schweitzer )

AKCJA POTRWA OD 11.12. – 20.12.

Za wszelką pomoc i wyrozumiałość z Państwa strony

z góry serdecznie dziękujemy! Bez Waszego wsparcia nie mam mowy o powodzeniu tej akcji.

Koordynator akcji w przedszkolu – Lucyna Drabek

LISTA PROPONOWANYCH ARTYKUŁÓW:

• artykuły papiernicze i kreatywne, bez ostrych i niebezpiecznych przedmiotów ( farby, kredki, flamastry, pędzle, kolorowy papier,
    papier o zróżnicowanej fakturze, masy plastyczne- plastelina, modelina, ciastolina itp., piasek kinetyczny…)
  • kolorowanki, mandale- dla młodszych i starszych
  • poduszki antyalergiczne, kołdry, pościele, prześcieradła, piżamy ( zarówno dla małych jak i starszych dzieci – wszystko w dobrym stanie!!!)
  • puzzle, układanki, książeczki

SZPITAL NIE PRZYJMUJE PLUSZAKÓW!!!

ARTYKUŁY
DLA  SZPITALA  PEDIATRYCZNEGO   W BIELSKU- BIAŁEJ