KONKURS RECYTATORSKI

Serdecznie zapraszamy

wszystkich przedszkolaków z  Publicznego Przedszkola w  Kobiernicach do udziału w

konkursie  recytatorskim ”Dbamy o przyrodę las, powietrze, wodę.”

1.    Konkurs adresowany jest do dzieci w wieku od 3 do 6 lat.
  2. Zgłoszenia udziału dziecka w konkursie  należy dokonać do dnia 23.03.2022 r. u wychowawczyń poszczególnych grup.
  3. Do  udziału  w konkursie dziecko z pomocą rodzica przygotowuje jeden wiersz o tematyce ekologicznej.
  4. Dobór repertuaru powinien odpowiadać możliwościom wykonawczym dziecka.
  5. Uczestnicy prezentują  utwory indywidualnie.
  6. Termin spotkania najmłodszych recytatorów na imprezie konkursowej to poniedziałek  27 marzec 2022 r.(po śniadaniu, około godziny 9.30).
  7. Uczestnicy konkursu będą oceniani z zachowaniem podziału na kategorie wiekowe: 3-latki, 4-latki, 5-latki, 6-latki. W każdej grupie wiekowej przyznawane będą po trzy miejsca.
  8. KAŻDY UCZESTNIK OTRZYMA DYPLOM I  NAGRODĘ !!!!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!

Organizatorzy konkursu: