Atrakcje dla dzieci

Dyrekcja i Rada Rodziców informuje, że:

W dniu 1 czerwca br.  z okazji   Dnia Dziecka  w ogrodzie przedszkolnym  (  o ile będzie  sprzyjająca  aura pogodowa) nasze Przedszkolaki będą miały zorganizowane zabawy  z udziałem animatorów IDEAEventS z Bielska-Białej .

W tym dniu Dzieciaczki będą miały zapewnioną aktywność ruchową na dmuchańcach oraz  będą mogły do woli delektować się popcornem i watą cukrową na patyku.

Kino SFERYCZNE w Poziomce DOMKU NA SKRAJU. - Przedszkole Niepubliczne  Poziomka | Facebook

W dniu 8 czerwca br. na placówce będziemy gościć Kino Sferyczne. Każda z grup weźmie udział wybranym przez Przedszkolaków seansie filmowym np. „Na dnie oceanu”,    „W dżungli”   lub „W kosmosie”.

Ciuchcia Beskidzka – Komunikacja Beskidzka S.A.

W dniu 15 czerwca  br. –    Dzieci wezmą udział w przejażdżce  Ciuchcią Beskidzką  po okolicach  naszej Małej Ojczyzny (Gminy Porąbka).

10 najlepszych przepisów na desery lodowe - Newsy na Smaker.pl

W ostatnim tygodniu roku szkolnego  – zaprosimy poszczególne grupy do Karczmy Krakowskiej na degustację deserków lodowych.

Pożegnanie Starszaków

Uroczyste zakończenie roku szkolnego  i pożegnanie Starszaków będzie miało miejsce w dniu 25 czerwca br. w godzinach dopołudniowych.

Czy to wydarzenie będzie uroczystością wewnętrzną czy zewnętrzną  na powietrzu z udziałem rodziców, uzależnione będzie od pogody i rekomendacji epidemicznych GIS i MEN.