REKRUTACJA

Ważna informacja dla Rodziców dzieci biorących udział w rekrutacji na rok szkolny 2020/2021

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym wirusem COVID-19 Rodzice mogą telefonicznie informować się o ustaleniach Komisji Rekrutacyjnej Publicznego Przedszkola  w  Kobiernicach.

Rodzice dzieci zakwalifikowanych zobowiązani są do pisemnego potwierdzenia woli przyjęcia swojego dziecka do przedszkola w dniach 16.03 – 20.03. 2020 r.

Preferowanymi sposobami złożenia deklaracji woli przyjęcia są;

• przesłanie skanu wypełnionej deklaracji „Potwierdzenie woli przyjęcia dziecka do Publicznego Przedszkola w Kobiernicach”, pobranej ze strony internetowej naszej placówki,
    na e-mail: sekretariat@przedszkole-kobiernice.pl

bądź

• przesłanie oryginału deklaracji listem poleconym za potwierdzeniem odbioru.

Po zakończonym okresie kwarantanny oryginał deklaracji należy niezwłocznie dostarczyć  do przedszkola.

Informujemy także, że w związku z ograniczeniem godzin pracy przedszkola, wprowadzono skrócony czas pracy pracowników administracji.

Placówka  w dniach 16.03-25.03.2020 r. czynna będzie w godzinach 800-1200.

Rodzice, którzy nie będą mogli skorzystać z powyższych preferowanych możliwości przesłania deklaracji proszeni są o kontakt  telefoniczny w celu ustalenia sposobu i godziny indywidualnego złożenia deklaracji w placówce.

Druk do pobrania: