Spotkanie ze stomatologiem
22 maja grupy: Biedronki, Motylki, Jagódki oraz Pszczółki będą uczestniczyć w zajęciach edukacyjnych ze stomatologiem w ramach rządowego projektu
„Koalicja na rzecz higieny jamy ustnej”
Celem projektu jest:
- Wzrost świadomości społecznej na temat profilaktyki próchnicy i chorób przyzębia.
- Kształtowanie właściwych nawyków higienicznych u dzieci od najmłodszych lat.
- Wprowadzenie stałej edukacji stomatologicznej w placówkach oświatowych.





