Spotkanie ze stomatologiem

22 maja grupy: Biedronki, Motylki, Jagódki oraz Pszczółki będą uczestniczyć w zajęciach edukacyjnych ze stomatologiem w ramach rządowego projektu
„Koalicja na rzecz higieny jamy ustnej”

Celem projektu jest:

  • Wzrost świadomości społecznej na temat profilaktyki próchnicy i chorób przyzębia.
  • Kształtowanie właściwych nawyków higienicznych u dzieci od najmłodszych lat.
  • Wprowadzenie stałej edukacji stomatologicznej w placówkach oświatowych.

Ciasto na Piknik

Rada Rodziców uprzejmie prosi tych Rodziców którzy pieką ciasto 

na Piknik Rodzinny, aby dostarczyli swoje wypieki do przedszkola 

w dniu  22 maja (piątek)

w godzinach od 7:00 – 10:00.

Serdecznie dziękujemy!

Montaż sceny

Szanowni rodzice!

W związku z organizacją Pikniku Rodzinnego zwracamy się z prośbą do Państwa (szczególnie mężczyzn) o pomoc w transporcie oraz montażu podestu/sceny na występy Naszych pociech.

Zbiórka chętnych osób 

w dniu 20 maja godz. 8:30-8:40

Z góry serdecznie dziękujemy.

Wycieczka

WYCIECZKA DO SUŁKOWIC BOLĘCINA

W czwartek 21 maja
grupy: Jagódki i Pszczółki
pojadą do obserwatorium astronomicznego.
Wyjazd z przedszkola o godz. 9:50.

Powrót na obiad ok. godz. 13:00.

Prosimy, aby każde dziecko miało (pusty)
plecak ponieważ będą miały zapewniony indywidualny prowiant, 

oraz odzież wierzchnią i buty sportowe.

Jeżeli dziecko cierpi na chorobę lokomocyjną, prosimy tę dolegliwość zgłosić wychowawcy grupy.